ALS AGRO a.s. - prodej a servis zemědělské techniky

O nás

Hlavní náplní firmy ALS AGRO a.s. je prodej a servis zemědělské techniky. Dále také poradenská činnost v oblasti zemědělské prvovýroby a komunální techniky.

Od 10. 8. 1999 převzala společnost ALS AGRO a.s. kompletní program firmy NEW HOLLAND a KUHN pro oblast severní Moravy, jako autorizovaný prodejce. Firma má nyní svá prodejní a servisní střediska rozmístěná v Sedlnicích (okres Nový Jičín) a v Lichnově (okres Bruntál). V moravskoslezském kraji má zemědělská prvovýroba nezastupitelné místo. Proto zemědělcům nabízíme kvalitní, prověřenou a technologicky vyspělou zemědělskou techniku. Vše je podpořeno rychlým a kvalitním servisem zemědělské techniky.

Spolupráce se středními školami

Díky spolupráci se středními školami pomáháme studentům zemědělský škol nabírat praktické zkušenosti se zemědělskými stroji již během studia. Spolupracujeme se Střední školou technickou a zemědělskou v Novém Jičíně. Praxi u nás vykonávají hlavně studenti oboru Agropodnikání.

Provozovna Sedlnice

Obchodní a servisní středisko s dílenskými prostory pro zemědělskou a komunální techniku. O naše zákazníky se stará 11 servisních techniků, kteří mají k dispozici 7 servisních vozidel. To vše pro zabezpečení bezproblémového provozu námi prodávaných strojů.

Zvětšit mapu

ALS AGRO a.s.
Sedlnice 444
742 56 Sedlnice

IČO: 25841696
DIČ: CZ25841696
Sociální sítě
 
© 2024 ALS AGRO a.s. | Created by webdesign4u.cz | Povinné informace |